Новий Рік 2020 в санаторії «Червона калина»

Новорічна ніч з кожним днем наближається все ближче і ближче. Не встигнете озирнутись, як нарешті наступить казкова пора, коли бажання наблизяться до реальності, а мрії до здійснення, коли біля ялинки буде багато подарунків, а навколо щиро посміхатимуться найдорожчі серцю люди. Саме в такі чудові моменти, хочеться з головою поринути у місце, де про Вас найбільше потурбуються. Такий комфорт може подарувати санаторій «Червона калина».

На Вас чекає спеціальне меню та Новорічна шоу-програма (в гостях Дід Мороз та Снігурочка, подарунки і сюрпризи, які вони підготували. Традиційна ексклюзивна подія – Ви можете випробувати свою вдачу у новорічній лотереї (подарунком є 6-ти денний відпочинок в нашому санаторії). На протязі усього святкування дискотека + живе пісенне виконання, виступи запрошених артистів.

Вас приємно здивує неповторний чарівний куточок Поліського краю, де крони сосен обіймають будівлі, оригінальна архітектура на воді калинового острова та будиночка на воді наче манять до себе своєю казковістю, будиночок-кораблик біля води, невмируща історія Кобзаря у священному Шевченківському гаю, Медова хата поруч біля соснового лісу та багато інших дивовижних і яскравих речей. Тут Вас зігріють теплим словом, осяють усмішкою і зцілять чистим повітрям.

Вартість святкування – 950,00 грн.(у дану суму входять всі види видатків).

Санаторій «Червона калина» – це гарантований емоційний  заряд бадьорого настрою та внутрішнього задоволення на увесь рік!  Гарних Вам зимових свят, бронюйте, святкуйте, відпочивайте і оздоровлюйтеся!

Ми чекаємо Вас у «Червоній калині»!