КОТЕДЖНИЙ БУДИНОК «Лесина хата»

Котеджний будинок «Лесина  хата» розташований серед величного соснового лісу. Для індивідуального відпочинку територія оснащена шашличною та бесідкою. Мальовничий краєвид з одного боку розгортається на озеро, яке своїм блиском та хлюпоченням хвиль навіює позитивну релаксуючу ауру, а з другого боку – на білосніжний корпус водогрязелікування.
Котеджний будинок «Лесина хата» оснащений двома спальнями, однією великою вітальнею та закритою панорамною терасою. Будинок оснащений сучасною відеосистемою та кондиціонерами, натуральними меблями.

Не розчарують Вас і дві ванні кімнати (в одній душова кабіна, а в другій ванна) та кухня, у якій є все необхідне від посуду (на 12 персон) до холодильника і мікрохвильової печі, аби Ваше перебування було безтурботним та комфортним щоденно. У будинку та на прилеглій території функціонує WI-FI. Під’їзд до котеджного будинку окремий, наявна стоянка для транспорту (може розміститись два легкових автомобіля).

Поруч з котеджним будинком розташована кімната-музей Лесі Українки, де можна згадати історію життя великої української письменниці. А далі розгортається відпочинкова територія з казковим маленьким ставочком, навколо якого виставлені дерев’яні скульптури героїв “Лісової пісні” та лавочки для відпочинку. Це місце, де завжди хочеться сфотографуватися та насолодитися українською культурою.Дозвольте собі неординарний відпочинок в затишному та спокійному куточку нашого санаторію.